Antalya Viessmann Kombi Bayi, Antalya Doğalgaz Firmaları, Antalya Doğalgaz

ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI +90 242 999 26 11

Antalya Doğalgaz Firmaları

Antalya Doğalgaz Firmaları

Doğalgaz 2008 yılında ilk kepez bölgesine verilmesi ile birlikte Antalya doğalgaz ile tanıştı. O günden bu güne ortala olarak her yıl 15.000 daire ısınma, sıcak su ve ocak gazı ihtiyaçları için doğalgazı tercih etti. 2019 yılına gelindiğinde kepez, muratpaşa, konyaaltı  ve serik ilçelerinde doğalgaz gelmiş durumda. Önümüzdeki günlerde Alanya, Korkuteli ve Manavgat ilçerine doğalgazın gelmesi  bekleniyor.

2008 yılından bu güne geldiğimizde bir çok doğalgaz tesisat firması açıldı, kapandı tekrar açıldı. Doğalgaz sektöründe sıklıkla rastladığımız durum Antalya'da da gerçekleşti. İşi bilmeyen bir çok kişi doğalgaz işine girdi. Hem kendilerini hem de müşterilerini mağdur ettiler. Çok kötü tesisatlar yapıldı. Müşteriler kışın ortasında soğukta kaldılar. Bu gibi sıkıntılara ilk yıllarda maalesef daha sık rastlanıldı. Bu durumun 2 farklı sebebi vardır. Müşterilerin doğalgaz ve kombi hakkında bilgi sahibi olmaması, ikincisi işi bilmeyen kişilerin doğalgaz tesisat işine girmeleridir. Bu gün hala bu sıkıntılar yaşanıyor mu derseniz maalesef evet. Çünkü biri kapatıyor diğeri açılıyor.

Peki yaptığı işi düzgün bir şekilde yapacak ve müşteriyi mağdur etmeyecek firmayı nasıl bulacağız ve mağdur etmeyeceğini nasıl anlayacağız.

Antalya'nın en iyi doğalgaz firmasını bulabilmek için öneriler:

               -İnternetten araştırma yapın.

                              * Firmalara yapılan yorumları okuyun.

                              * Şikayetvar.com  internet sitesine girin, araştırma yaptığınız firmalara yapılan şikayetleri görün

                              * Eviniz keşif için çağıracağınız firmaları önceden araştırarak çağırın. İşi bilmeyen kişilerin yapmış olduğu yanlış yorumlar, yanlış tercihlere sebebiyet verebilir.

                              * Doğalgaz keşfine gelen arkadaşı sadece dinleyin. Tesisat tarifi yapıyor mu veya yapabiliyor mu, tesisatı kolaya kaçarak mı yapıyor yoksa güzel bir tesisat mı çıkarmaya çalışıyor. Bu gibi sorulara cevap bulabildiğinizde firma hakkında bir fikriniz oluşacaktır.

                              * Doğalgaz işlerinizi tesisat bitimi nakit veya kredi kartı ödemesi olarak anlaşacaksınız. Özel durumlar haricinde sektörün yapısı budur. Bazı firmaların iş bitiminde nakit ödeme yapacak olsanız dahi senet imzalatabiliyor. Sizin yapılan doğalgaz tesisatında eksiklik durumunda veya memnuniyetsizlik durumunda yapacağınız hiçbir şey yoktur. Çünkü senet imzaladığınız anda tesisatın yapılmış ve borçlanmış olursunuz.

 

               Yukarıda Antalya doğalgaz firmaları arasında en iyi firmayı nasıl bulacağınızı tarif ettik. Bunlara göre araştırma yaptığınız zaman karşınıza çıkacak bir kaç tane firmadan biri olan firmamız sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.


antalya doğalgaz firmaları antalya viessmann kombi bayii