Antalya Viessmann Kombi Bayi, Antalya Doğalgaz Firmaları, Antalya Doğalgaz

ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI +90 242 999 26 11

En Uygun Viessmann Kombiler Miske Mühendislikte

En Uygun Viessmann Kombiler Miske Mühendislikte Antalya’da hizmet veren Miske Mühendislik doğalgaz dönüşüm, tesisat ve kombi satışı alanında hizmet veriyor. 2007'den beri Antalyalılara hizmet veren firma, kaliteden ödün vermeden çalışma disipliniyle faaliyetlerini sürdürüyor. Bunun ödülünü de bu alanda hizmet veren ilk 5 firma arasında bulunarak alıyor. Bosch kombi ana bayiliğini yapan Miske Mühendislik, Antalya viessmann kombi bayi olarak da hizmet veriyor. Viessman kombilerin satışını, montajını ve bakımını gerçekleştiriyor.

Viessmann Kombi Modelleri

Viessmann vitopent 100 bacalı gaz yakıtlı modeli kompakt ölçüleri sayesinde her mekanda rahatlıkla kullanılabilecek özelliktedir. Sessiz ve verimli çalışır. Geniş gaz bağlantı basıncı ve şebeke voltajı aralığında çalışabilme özelliğine sahiptir.

Ön ekran üzerindeki kumanda panosuyla pratik kullanım sağlar. Su veya gazdan kaynaklanan arıza mesajları dijital ekrandan görülebilir. Günlük ve haftalık ayarlama programı ekran üzerinden yapılabilir.

Viessmann Kombi Fiyatları

Viessmann vitopent 100 modeli, 5 metretül radyatör ve gaz tesisatıyla birlikte 7.250 liraya satılıyor. Bu fiyata işçilik dâhil değildir. Firma, Antalya viessmann kombi bayi olarak her zaman müşteri memnuniyetini gözeterek en uygun ve avantajlı fiyatları sunuyor. Sadece kombi almak isteyen müşteriler avantajlı fiyat için firmayla iletişime geçebilirler.

Viessmann Kombi Montajı

Firma, doğalgaz tesisatı olmayan evlere öncelikle dönüşüm için proje çizim, onay ve tesisat döşeme işlemlerini gerçekleştiriyor. Doğalgaz döşetmek isteyen ailelerin evlerinde keşif yapılıyor. Kaç metretül radyatör gideceği ve tesisatın nasıl döşeneceği planlanıyor. Ofiste ailelerle beraber ödeme planı oluşturuluyor. Firma daima en uygun fiyat ve ödeme politikasını uyguluyor. Müşteri doğalgaz aboneliği başvurusu yapıyor.

Doğalgaz projesi firma mühendisleri tarafından hazırlanıyor. Projenin takibi ve onayı firma tarafından yapılıyor. Onay sürecinde alanında uzman ve profesyonel ekip, hızlı ve temiz bir işçilikle tesisatı döşüyorlar. Müşterinin belirlediği Viesmman kombiyi belirlenen yere montajı yapılıyor.

Proje onaylandıktan ve müşteri doğalgaz aboneliği aldıktan sonra ocakta ve kombide ilk deneme çalıştırmaları yapılıyor. Deneme sırasında müşterilere kullanım ile ilgili önemli ve pratik bilgiler aktarılıyor. Form düzenlenerek bir nüshası müşteriye veriliyor. Kombi bakımının önemi hatırlatılarak her yıl düzenli kombi bakımı için firmanın aranılabileceği hatırlatılıyor.

antalya viessmann kombi bayii viessmann kombi bayi viessmann kombi bayii antalya antalya viessmann kombi fiyatları viessmann kombi fiyatları antalya